دروغ بزرگ رسانه ای درباره عدم ارائه سند

دروغ بزرگ رسانه ای درباره عدم ارائه سند

در روز‌های اخیر شاهد انتشار اخباری مبنی بر عدم ارائه سند و اقامت ترکیه به خریداران خارجی ملک در ترکیه بودیم که باعث شگفتی وکلا و کارگزاران املاک ترکیه شده است.

چرا که با افزایش فروش ملک به خارجیان در ترکیه قوانین سخت‌گیرانه‌ای برای فروش املاک و مستغلات برای شرکت‌های ساختمانی ترک وضع و اجرا شده است.

کلیه قوانین در جهت احقاق حقوق خریداران خارجی املاک بوده و طبیعیتا دولت ترکیه برای جذب بیشتر سرمایه‌گذاران خارجی هرگز اجازه تخطی از این قوانین را به سازنده‌های ترک نمی‌دهد.

در تازه‌ترین خبر منتشر شده روزنامه رسمی ترکیه شاهد اقدام تحسین برانگیز دولت ترکیه در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران خارجی از طریق خرید ملک هستیم.

طبق قانون جدیدی که برای شرکت‌های عمرانی ترکیه وضع شده ، شرکت‌های سازنده حق ثبت و فروش ملک با ارزش کاذب و افزون بر ارزش واقعی ملک را نداشته و املاک مستقیماً توسط شرکت‌های رسمی تحت نظارت دولت ترکیه ارزش گذاری خواهند شد.

این قانون از ۴مارس ( ۱۳ اسفند ) در کلیه شهرهای ترکیه اجرا خواهد شد و خبر بسیار خوب و نویدبخشی برای کسانی است که قصد سرمایه‌گذاری ، خرید ملک و اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه را دارند.

منبع: ipekeviz.co

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.